Пн-нд: 10:00-20:00

UA RU
ТОВ "УКРМЕБЕЛЬБУД"
м. Київ, вул. Біломорська-1.
Метро "Лісова".Другий поверх
Компанія «Укрмеблібуд» – це якісно нове рішення розробка кухні будь-якої складності. Завдяки багаторічному досвіду роботи та впровадженню передових технік виробництва, вже сьогодні нам вдалося виготовити ряд ексклюзивних кухонних меблів для оформлення престижних інтер'єрів. Основним завданням нашої компанії є надати європейський сервіс в обслуговуванні кожного Клієнта. Саме тому ми пропонуємо не тільки найширший вибір сертифікованих матеріалів різних кольорів, а також дизайнерське виготовлення кухні в максимально стислі терміни.
Основними перевагами компанії «Укрмеблібуд» є:

✓ Команда досвідчених експертів;

Компанія «Укрмеблібуд» – це команда професіоналів, які точно знають усі тонкощі виробництва ексклюзивних кухонних меблів. Завдяки щорічному проходження курсів підвищення кваліфікації у передових майстернях ЄС, наші експерти легко розроблять як стильну кухню для просторого «лофтовського» інтер'єру, так і оригінальну кухню у найкращих традиціях палацової класики.

✓ Сертифіковані матеріали; Залежно від дизайнерського рішення в інтер'єрі ми пропонуємо розробку кухні. з акрилу, масиву дерева, шпону, плівкового МДФ або ДСП різних кольорів. Кожен із представлених матеріалів у нашому каталозі має всю необхідну сертифікацію та є вже готовим до виробництва меблів.

✓ Найновіше італійське обладнання та німецькі технології;

Для того, щоб нова кухня стала не тільки красивою, але й довговічною прикрасою інтер'єру, у процесі виробництва меблів ми застосовуємо сучасне італійське обладнання та німецькі технології. Як результат, кухня від «Укрмеблібуд» - це завжди ексклюзивно, якісно та дуже надійно.

✓ Можливість реалізації дизайн-проекту будь-якої складності; Завдяки застосуванню нових німецьких технологій виробництва меблів, вже сьогодні нам вдалося виконати як мініатюрні кухні для маленьких приміщень, так і великі кухонні стінки на замовлення для просторих залів.

✓ Безкоштовна консалтингова підтримка наших Клієнтів; Для того, щоб нова кухня ідеально доповнила дизайнерську спрямованість у в інтер'єрі, в процесі виготовлення меблів, ми точно враховуємо загальну площу приміщення, а також особливості інтер'єру. Як результат, ми завжди пропонуємо самі актуальні моделі та кольори для нової кухні.

✓ Професійний монтаж кухні з гарантією;

Компанія «Укрмеблібуд» – це не тільки якісне виробництво кухонної. меблів, а також професійне проведення всіх монтажних робіт. Крім того, ми надаємо гарантію на всі предмети інтер'єру.

✓ Безкоштовна доставка кухні до будь-якого міста України; Завдяки співпраці з передовими логістичними компаніями країни, доставка нової кухні в Україні не займе багато часу і завжди реалізується вчасно.

✓ Найнижчі ціни. Ми цінуємо час та гроші наших Клієнтів. Саме тому, ми надаємо не лише максимально швидке виконання кожного замовлення, а й найнижчі ціни. Для того, щоб дізнатися вартість кухні на замовлення в Україні, Вам достатньо лише зв'язатися з менеджерами «Укрмеблібуд» або скористатися зручною формою прорахунку кухонною меблів на нашому сайті.

Замовити виготовлення кухні за доступною ціною в Україні

Компанія «Укрмеблібуд» пропонує кожному насолодитися високою якістю дизайнерської кухні на замовлення. До Ваших послуг команда найкращих менеджерів та дизайнерів, які легко втілять будь-який дизайн-проект у життя. Крім того, саме у нас можна замовити стільницю з натурального каменю, яка чудово прикрасить кухню або барну стойку. Купити не дорого нову кухню в Україні Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо лише зв'язатися з менеджерами «Укрмеблібуд» в Україні.

Компанія «Укрмеблібуд» - це професійне виготовлення кухні будь-який складності і лише доступні ціни.Телефонуйте за номером
+38066-71-36-922
+38063-95-00-447
Пн-нд: 10:00 до 20:00
Наш instagram
м. Київ, вул. Біломорська-1. ТРЦ. "Даринок". Ст.Метро "Лісова", перший вхід ескалатором на другий поверх.
soonsoonsoon